O nas

Firma JARBANK została założona w 1996 roku przez Jarosława i Barbarę Kuleszczyków. Od ponad dwudziestu lat staramy się spełniać Państwa oczekiwania oferując produkty najwyższej klasy oraz ciągle doskonaląc jakość świadczonych usług.

Ostatnie lata to dla nas nieustanne zmiany: rozrastająca się gałąź transportowa oraz najmłodsza- weterynaryjna, wzbogacają pakiet usług świadczonych przez firmę JARBANK, tworząc z niej unikalne w skali regionu i kraju zjawisko. Zapraszamy do współpracy.

 

Nasz zespół tworzą:

 

lek. wet. Kamil Kuleszczyk

Właściciel JARBANK- VET; absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie (2012r.); obecnie Kamil robi specjalizacje z zakresu Chorób Psów i Kotów (od 2012r.) i Chorób Przeżuwaczy (od 2014r.); w 2015 roku Kamil rozpoczyna doktorat w Katedrze Chorób Wewnętrznych Wydziału Med. Wet. UWM w Olsztynie; prywatnie jest pasjonatem muzyki rockowej i właścicielem psa Morrisa. 

 

 

 

 

 

lek. wet. Joanna Socha

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie(2012), obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu Chorób Psów i Kotów; z przychodnią weterynaryjną JARBANK- VET związana od początku jej istnienia; zajmuje się zwierzętami towarzyszącymi, medycyną laboratoryjną i ogólnie rozumianą organizacją pracy w lecznicy; prywatnie interesuje się ogrodnictwem i jest zapaloną podróżniczką

 

 

 

 

tech. wet. Martyna Ormanowska

Absolwentka Zespółu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży (2014). W przychodni świadczy usługi groomerskie, prowadzi dokumentację medyczną oraz asystuje przy wizytach i zabiegach. Prywatnie uwielbia dbać o siebie i swoje zdrowie oraz próbować nowych potraw, które nie rzadko są fit. Aktywność fizyczna nie jest jej obca. 

 

 

 

Copyright by: JARBANK Kuleszczyk

Projekt i wykonanie: Artneo.pl